Loading...
ss

Marketing i Projektowanie Stron

internetowych - Strony które konwertują.

Marka Grupy Fenix Ltd, buduje i promuje, oferując kompleksowe rozwiązania,
zwinność w realizacji i głębię specjalizacji

Kim Jesteśmy !

Grupa Fenix ≈ to kreatywna agencja marketingowa z siedzibą w Drawsku Pomorskim z wieloma wirtualnymi - siedzibami - biurami w Polsce. Nasz zespół z pasją obsługuje klientów na ich lokalnych rynkach, a my koncentrujemy się na budowaniu lepszych marek online

Wykorzystując siłę indywidualnego i unikalnego "dlaczego i know how " każdej marki. Nasza agencja marketingowa oferuje szeroki zakres usług, w tym projektowanie stron internetowych, strategię SEO, marketing treści i marketing e-mailowy. Z pasją pomagamy wszystkim firmom odnosić sukcesy i rozwijać się online.

Nasz Team

Firmowa lub Osobista strona internetowa to współcześnie najpotężniejsze a zarazem najskuteczniejsze źródło promocji usług oraz produktów.

Tworzenie stron intenetowych
Paweł . U
Web Developer

Web developer - Konsultant Seo - Ceo - Designer

Projektowanie stron www
Maciej. S
Koordynator od spraw planowania - marketingu internetowego.

Tanie strony internetowe
Sandra.W
Designer

Graficzka z zamiłowania. Współwłaścicielka Grupy Fenix Inc.

Fotografie zostały zmodyfikowane na rzecz właścicieli Grupy. Zgodnie z ochroną wizerunku.

Usługi

Łączymy wyobraźnię i technologię, aby pomóc markom rozwijać się w dobie cyfrowej transformacji. Doskonałe wrażenia marki przekonują, konwertują i inspirują - i są zbudowane na podstawie genialnego, strategicznego projektu.

Tworzenie Stron Internetowych

Specjalizujemy się w tworzeniu wysoce wydajnych witryn. Wprowadzamy nowe standardy 'corporate identify' Konceptualizacja logo - Wytyczne dotyczące marki - Testowanie użytkownika z wykorzystaniem Invision - Projekt User Experience

Marketing | Reklama

Opracowujemy indywidualną strategię dla każdego klienta. Zaczynając od content - marketingu kończąc na komunikacji korporacyjnej.Prowadzimy szeroki wachlarz działań marketingowych.

Social Media

Określamy cel biznesowy, do którego będziemy wspólnie dążyć.Poznając rynek i konkurencję precyzyjnie dobieramy narzędzia, którymi będziemy się posługiwać w celu uzyskania najlepszych rezultatów na wielu płaszczyznach.

Pozycjonowanie | SEO

Przed pozycjonowaniem strony (o ile nie zamawiałeś/aś jej u nas) przeprowadzamy audyt. Wskazujemy i naprawiamy błędy, które utrudniały dotychczasowe pozycjonowanie, a następnie przeprowadzamy optymalizację i szereg zabiegów Seo.

BRANDING - PROJEKTOWANIE STRON - ROZWÓJ

Grupa Fenix Internationale (Ltd) to wiodąca firma zajmująca się projektowaniem stron internetowych i marketingiem sieciowym z wieloma wirtualnymi biurami w kraju oraz za granicą.

95 %
Web Development
85 %
Photography
92 %
UI/UX Design
90 %
SEO

Grupa Fenix Inc

Wszystkie wykonywane projekty skutecznie podążają za rozwijającą się technologią projektowania stron www, tendencjami w projektowaniu graficznym, innowacyjnymi funkcjonalnościami edycyjnymi tworzonego serwisu. Nasi pracownicy korzystają wyłącznie z wiodących i efektywnych narzędzi

Pozycjonowanie stron www / seo / sem
Maciej. S

"Potrzebujesz Nowoczesnej Strony Internetowej - lub Innych Dsziałań Marketingowych ! Dobrze Wybrałeś/aś "

Strony internetowe
Agencja marketingowa
Reklama w internecie
Promocja w sieci

Rozwiązania na każdą kieszeń. Nie przegap okazji, załap się na atrakcyjne promocje

cenowe oraz rozmaite porady techniczne.